מרפסת מעוצבת | גלים גנים

גלים גנים הוא משרד אדריכלות נוף הממוקם בזיכרון יעקב ומציע שירותי אדריכלות נוף ועיצוב גינות לכל אזור המרכז והצפון.

אדריכל נוף ועיצוב גינות בשרון – גלים גנים יוצרים גינות פרטיות מרהיבות בכל אזור השרון כבר עשרות שנים. אדריכל הנוף הותיק דוד תמרי ובנו, ברק תמרי, עובדים יחד ויוצרים גנים באהבה ומקצועיות בכל אזור השרון והמרכז. עיצוב גינות מבית היוצר של גלים גנים הינו עיצוב מעמיק, יסודי, נכון מבחינה פונקציונלית, וכמובן אסתטי. כחלק מעבודת אדריכל נוף , גלים גנים נותנים פתרונות טכניים מפורטים למצבים מגוונים כגון הפרשי גבהים גדולים בשטח, ניקוזים, פרטי בניה מיוחדים.

כאדריכלי נוף, הגישה שלנו לעיצוב גינה היא גישה כוללת, שלוקחת בחשבון את כל הנושאים הקשורים לאדריכלות נוף. אסתטיקה היא חשובה מאוד, אבל מעבר לאסתטיקה נעשית עבודת עומק בנושא תכנון פונקציונלי, זרימה בגן, תכנון צמחיה מדויק הלוקח בחשבון את כיווני האוויר ומיקום המגרש יחסית לשמש ולאור, את עונות השנה והצורך בשתילת צמחים ועצים שנותנים מענה שונה בעונות שונות, וכו'.

עבודתנו כאדריכלי נוף ועיצוב גינות בשרון ובמרכז מאופיינת במחשבה מעמיקה שמלווה אותנו גם בפרויקטים אורבניים גדולים. הניסיון בעבודה בקנה מידה גדול נותן יתרון גם לתכנון גנים קטנים יותר. אפילו גנים קטנים של פחות ממאה מטר רבוע יכולים להראות מצוין ולהסב הרבה אושר לבעלי הבית. מומלץ לשלב את תכנון ועיצוב הגינה במידת האפשר, עם תכנון הבית. אנחנו עובדים עם מספר אדריכלים מומלצים בשרון ומשתפים פעולה עם כל אדריכל על מנת שתקבלו חיבור מוצלח בין הפנים לחוץ.

אדריכל נוף ועיצוב גינות בשרון – ניתן לקרוא עוד על העבודה שלנו בבלוג גלים גנים, כמו כן אפשר להתרשם מגלריית העבודות כאן באתר כדי לקבל מושג כללי על היקף העבודה שלנו באדריכלות נוף ועיצוב גינות בשרון ולמעשה בכל הארץ.