משרד אדריכלות נוף

אדריכלות נוף – תחום אדריכלות אשר תפקידו לחבר בין הטבע ותנאי הסביבה של מרחבים פתוחים, גינות פרטיות, חללים ציבוריים ופארקים ציבוריים לרובדים של תכנון אקולוגי, תנאי שטח וכן תכנון מפורט של צמחייה, מערכות ניקוז וחיבור לתשתיות המבנים הסובבים. גלים גנים הינה חברת אדריכלות נוף העוסקת בתכנון נוף, עיצוב גינות בבתים פרטיים, עסקים ומרחבים ציבוריים.

פרויקטים אחרונים מצוות משרד אדריכלות הנוף – גלים גנים

פרויקט בית הלורדים תל מונד

מאפייני אדריכלות נוף

אדריכל נוף טוב ניכר בידע העיצובי שלו ובידע המקצועי והרב שצבר באדריכלות נוף כגון: הכרה מצוינת של סוגי הצמחים השונים, פתרון בעיות ניקוז, תכנון השקיה נכונה, בחירת חומרים שמתאימים לשטח, הכרה של סוגי האדמה השונים, תגובת שיפועים שונים לסחף וכו'. אנחנו במשרד אדריכלות הנוף של גלים גנים מעניקים את כל הפתרונות האלו, תוך הקפדה על יחסי אנוש מצוינים, שהם חלק חשוב מחוויית הלקוח בתהליך עיצוב החלום שלו למציאות.
תכנון גינה הנעשה על פי יסודות ועקרונות אדריכלות נוף, לעומת תכנון חפוז וזול, מבטיחים גן חי, נושם, חזק, עם צמחיה נכונה ותכנון נכון אשר יסבו הנאה לאורך שנים רבות. כמו השקעה בבית באיכות גבוהה, גם ההשקעה בגן צריכה להיות מראש יסודית, מה שיחסוך בהמשך בעיות כגון: ניקוז, צמחיה שלא מתאימה (מתה או משתלטת על צמחים אחרים), דרכי גישה לא נכונות וזרימת תנועה לא טובה בגן וכדומה, בעיות אלה יצטרכו טיפול ושינויים רבים במשך השנים ולכן תכנון מוקדם יחסוך עלויות עתידיות ויאפשר לכם להנות מגן שוקק חיים וראש שקט.

אדריכלות נוף ותכנון הצמחייה

לעתים אנחנו פוגשים בגנים אשר מתוכננים נעים מבחינה עיצובית, השבילים, פינות הישיבה, הדקים וכו' – אך הצמחייה בהם לא מתוכננת בצורה מספיק קפדנית. אדריכלות נוף היא למעשה היכרות של האדריכל בצורה יסודית עם כל סוגי הצמחים בארץ ועם מערכת היחסים שלהם אחד עם השני, מזג האוויר, שימוש באור וצל, התאמת כמויות ההשקיה וכו'.
נשמע מסובך? נכון. זאת הסיבה שגם לקוח שחושב שהוא יכול לתכנן גינה לבד, לא יוכל לגרום לגינה שלו להראות באופן הנכון, אלא אם ישקיע שנים של ידע וניסיון בהכרת הצמחים. תנו לנו עם הידע המקצועי והנכון לספק לכם את מגוון השירותים שלנו אשר נעשים בתכנון קפדני של משרד אדריכלות נוף מקצועי ומדוייק.

משרד אדריכלות נוף – גלים גנים

גלים גנים מציעים עיצוב גינות ופרויקטים גדולים על ידי אדריכל נוף והנדסאי נוף, אב ובנו, שניהם בעלי ניסיון רב והכי חשוב – הרבה אהבה למקצוע. דוד תמרי, אדריכל נוף ותיק בעל ניסיון רב בפרויקטים גדולים וציבוריים וגם בעיצוב גינות וגנים ללקוחות פרטיים. וברק תמרי, הנדסאי נוף שעובד בעיצוב גינות מילדות ביחד עם אביו. כמו כן כל צוות המשרד מורכב מאדריכלי נוף והנדסאים בעלי נסיון רב.
לקריאה נוספת:

פרויקט גינה על נחלה בצפון

נגישות