הקמת גינת חלומות בגלים גנים

הקמת גינות קטנותלבטח יצא לכם לא פעם לחלום על בית פרטי עם גינה פורחת שמדי בוקר מצייצות בה ציפורים, השמש מלטפת ואתם שרועים על ערסל ושקועים בקריאת ספר טוב או מתענגים בארוחת בוקר בגינה לצד יקירכם, וחיים למעשה את החלום שחלמתם כל כך הרבה שנים. כדי שתוכלו ליהנות מגינה ירוקה שתנעים לכם שעות ארוכות ביום ותשדרג את איכות החיים שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו ב "גלים גנים" , כאן תפגשו בעלי מקצוע מומחים בתחום הקמת גינות ועיצוב גינות פרטיות מכל סוג: הקמת גינות גג, גינה בסגנון ים תיכוני, גינה אורבנית מודרנית, גינה בסגנון יפני, אנגלי וכו'. טיילו באתר שלנו ותוכלו להתרשם ממגוון סוגי גינות שאנו מעצבים, כדי לקבל השראה עבור הגינה שמתאימה לכם.

 

הקמת גינות עם בריכה – תמונות לפני ואחרי

הקמת גינות - שלב החפירה

מרפסת מעוצבת עם בריכת שחייה

 

 

 

 

 

 

 

 

אם החלטתם שאתם רוצים גינה, השלב הבא הוא לנסות לדמיין אותה בראשכם ולנסות להבין מה חשוב לכם שיהיה בגינה – האם אתם אנשים שנוטים לארח בגינה, האם אתם אוהבים לערוך מסיבות? האם הגינה תהווה עבורכם בכלל מקום מפלט ירוק ומרגיע שמעניק תחושה של שלווה? אפשר וכדאי להעלות על הכתב או בשרטוט פשוט חלק מהנקודות הנ"ל ומספר אלמנטים שאתם רוצים שיהיו בגינה (כגון פינת מדורה, ערסל, מטבח חוץ וכדומה) . כשאתם מבינים פחות או יותר איזו גינה אתם רוצים זה השלב לפנות אל גלים גנים לייעוץ ופגישת היכרות.

 

             

הקמת גינות עם בריכת נוי הקמת גינות עד לשלב הסופי

פגישת היכרות

הקמת גינות פרטיות - גלים גניםתכנון גינות קטנות או גדולות מתחיל תמיד בפגישת היכרות. בפגישה זו תתארו בפנינו בגלים גנים, מול בעל מקצוע מומחה להקמת גינות ותכנון גינות פרטיות, את גינת החלומות שלכם, את סוג הגינה שאליה אתם שואפים, אילו צמחים הייתם רוצים שיהיו בה וכל מה שחשוב לכם. אנחנו נעלה עבורכם עוד רעיונות ונפתח בפניכם מגוון שלם של אפשרויות שתואמות לרצונות שלכם ולתנאים השוררים במקום, ונוביל אתכם עד לגינה שבה אתם חפצים. לאחר הפגישה ועל בסיס הנושאים שדיברנו עליהם, אנחנו נבנה עבורכם תכנית רעיונית שמתארת את הבקשות והדרישות שלכם ומהווה את התחלת הדרך אל הגינה שחלמתם עליה.

 

 

 

הקמת גינה עם בריכה – תמונות לפני ואחרי

הקמת בריכה עם גינה - אחרי

הקמת גינה עם בריכה - לפני

 

 הקמת גינות - שירטוטים

בהקמת גינות חסכון הוא הסוד

אחד היתרונות בפגישה עמנו, שכל רעיון שתזרקו לחלל נדע איך לתעל לצורה הכי חסכונית מבלי לפגוע באסתטיקה של הגן. מלבד תכנון בהקמת גינות, אנחנו נדאג גם לתכנון גינה בתחזוקה מינימלית וחסכונית במים, בחשמל, שימוש בצמחייה חסכונית ואלמנטים יעילים, אותם ייטמעו בגינה שמתחילה לרקום עור וגידים, כך שתחזוקתה תהיה פשוטה ויעילה, וטביעת הרגל האקולוגית של הגינה תהיה מינימלית ואפילו ההיפך  – הגינה שלנו תתרום למגוון הבוטני, ביולוגי ואקולוגי של הטבע ולא תהווה מעמסה על הטבע.

 

הקמת גינה מעוצבת – תמונות לפני ואחרי

הקמת גינות - אחרי

הקמת גינות - לפני

 

 

תכנון והקמת גינות - מבט מהצד על גינב לדוגמא

תחזוקה פשוטה

אחת השאלות שיעלו בזמן הפגישה היא רמת הצורך שלכם לעסוק בגינה. לעיתים אנחנו רוצים גינה אך אין לנו את הכישרון ולא תמיד גם את הזמן לטפח אותה. כאן תוכלו להיעזר בשירותי גננות שמומחים בתחזוקת גינות. בנוסף, חשוב שגם אתם תכירו לעומק את הצמחים ותנאי המחייה שלהם, כי בסופו של יום, היא פורחת עבורכם.

 

 

 

הקמת גינות בצפון

הקמת גינות בגלים גנים

אנחנו בחברת "גלים גנים" , המתמחים ומנוסים בתכנון והקמת גינות, נתלווה לכל לקוח ונדאג לממש עבורו את הגינה שלה חיכה כל חייו. גם לאחר בניית הגינה והקמתה נדאג להעניק או לתאם שירותי גינון שתפקידם לטפח ולשמר את הגינה שיצרתנו יחד. אנחנו ב "גלים גנים" נותנים שירותי הקמת גינות בצפון, במרכז ובדרום הארץ. כחברה ותיקה ומנוסה מאוד, אנחנו עבדנו ומכירים את כל אזורי האקלים וסוגי האדמה והטופוגרפיה בארץ ולכן יכולים ליצור גנים מרהיבים המותאמים בדיוק לסגנון החיים של הלקוחות שלנו.

 

 

 

הקמת גינות - פינת ישיבה בטבע - גלים גנים  מבט בלילה גינה מעוצבת