הקמת גינה

גלים גנים פועלת מזה 4 דורות בתחום הקמה, תכנון ועיצוב גינות. אנו מעניקים שירות הקמת גינות פרטיות בבתים והן גינות ציבוריות. צוות המשרד שלנו נותן מעטפת שלמה החל משלב התכנון והעיצוב, דרך ההקמה ופיקוח התהליך.

הקמת גינות פרטיות בבתים

הקמת גינה מעוצבת בחצר הפרטית מצריכה תכנון מקדים כדי שתוכלו ליהנות מגינה ירוקה שתנעים לכם שעות ארוכות ביום ותשדרג את איכות החיים שלכם. כאן בגלים גנים אנו מציעים שירות למי שמתכנן להיעזר באנשי מקצוע לצורך הקמת גינות פרטיות. אנו מתמחים בתחום הקמת גינות ועיצוב גינות בבתים פרטיים מכל סוג: הקמת גינות גג, גינה בסגנון ים תיכוני, גינה אורבנית מודרנית, גינה בסגנון יפני, אנגלי וכו'. מוזמנים גם לטייל בין גינות המוצגות באתר ותוכלו להתרשם ממגוון סוגי גינות שאנו מעצבים, כדי לקבל השראה עבור הגינה שמתאימה לכם.

פרויקטים: הקמת גינות מעוצבות

הקמת גינה עם בריכה

בגלים גנים נדע להפוך מחשבה למציאות בין אם זו בריכת נוי, בריכת דגים ומגוון סגנונות מודרניים של בריכות שחייה. ברשותנו הידע והניסיון בהקמת גינות עם בריכה וכל השלבים הביצועיים והן הרישויים הנדרשים לכך.

הקמת גינות ציבורית

הקמת גינות ציבורית או בשטחים פרטיים רחבים כמו אזורי מסחר, מלונות, בנייני מגורים ועוד מצריכה תכנון של אדריכל נוף ותכנון שדורש התממשקות וסנכרון בין גורמים רבים והתחשבות בנושאי תשתיות, רישוי, סביבה ואקולוגיה. הצוותים שלנו יעמידו תוכניות תוך התחשבות ועבודה משותפת עם כל הגורמים.

תהליך הקמת גינה מעוצבת

בגלים גנים אנו מתמחים במגוון רחב של סגנונות גינה, בהתאם לשיחת ההיכרות אנו נציע לכם את סגנון הגינה המתאים לחזון שלכם. קיימים מספר סגנונות נפוצים המתאימים לאופי הישראלי ולאקלים כמו: גינה בסגנון ים תיכוני, גינה אורבנית מודרנית, גינה בסגנון יפני, אקזוטית וכו'.

אם החלטתם שאתם רוצים גינה, השלב הבא הוא לנסות לדמיין אותה בראשכם ולנסות להבין מה חשוב לכם שיהיה בגינה – האם אתם אנשים שנוטים לארח בגינה, האם אתם אוהבים לערוך מסיבות? האם הגינה תהווה עבורכם בכלל מקום מפלט ירוק ומרגיע שמעניק תחושה של שלווה? אפשר וכדאי להעלות על הכתב או בשרטוט פשוט חלק מהנקודות הנ"ל ומספר אלמנטים שאתם רוצים שיהיו בגינה (כגון פינת מדורה, ערסל, מטבח חוץ וכדומה) . כשאתם מבינים פחות או יותר איזו גינה אתם רוצים זה השלב לפנות אל גלים גנים לייעוץ ופגישת היכרות לצורך הקמת גינה פרטית.

פגישת היכרות – איזו גינה תרצו?

תכנון והקמת גינות קטנות או גדולות מתחיל במחשבה על הגינה האידיאלית עבורכם. כפי שנאמר "סוף מעשה במחשבה תחילה" לכן השלב הראשוני מתחיל בשאלות כמו מהי הגינה האידאלית עבורכם? איזו אווירה תרצו בה? האם בגינה תהיה בריכה? אזורי ישיבה, פינת אוכל חיצונית? או אולי מטבח חיצוני. לאחר שתקבלו הבנה כללית גם אם לא מוחלטת תתקיים פגישת היכרות. בפגישה זו תתארו בפנינו בגלים גנים, מול בעל מקצוע מומחה להקמת גינות מעוצבות, את גינת החלומות שלכם, את סוג הגינה שאליה אתם שואפים, אילו צמחים הייתם רוצים שיהיו בה וכל מה שחשוב לכם.

אחת השאלות שיעלו בזמן הפגישה היא רמת הצורך שלכם לעסוק בגינה. לעיתים אנחנו רוצים גינה אך אין לנו את הכישרון ולא תמיד גם את הזמן לטפח אותה. כאן תוכלו להיעזר בשירותי גננות שמומחים בתחזוקת גינות. בנוסף, חשוב שגם אתם תכירו לעומק את הצמחים ותנאי המחייה שלהם, כי בסופו של יום, היא פורחת עבורכם.

אחד היתרונות בפגישה עמנו, שכל רעיון שתזרקו לחלל נדע איך לתעל לצורה הכי חסכונית מבלי לפגוע באסתטיקה של הגן. מלבד תכנון והקמת גינות, אנחנו נדאג גם לתכנון גינה בתחזוקה מינימלית וחסכונית במים, בחשמל, שימוש בצמחייה חסכונית ואלמנטים יעילים, אותם ייטמעו בגינה שמתחילה לרקום עור וגידים, כך שתחזוקתה תהיה פשוטה ויעילה, וטביעת הרגל האקולוגית של הגינה תהיה מינימלית ואפילו ההיפך – הגינה שלנו תתרום למגוון הבוטני, ביולוגי ואקולוגי של הטבע ולא תהווה מעמסה על הטבע.

אנחנו נעלה עבורכם עוד רעיונות ונפתח בפניכם מגוון שלם של אפשרויות שתואמות לרצונות שלכם ולתנאים השוררים במקום, ונוביל אתכם עד לגינה שבה אתם חפצים. לאחר הפגישה ועל בסיס הנושאים שדיברנו עליהם, אנחנו נבנה עבורכם תכנית רעיונית שמתארת את הבקשות והדרישות שלכם ומהווה את התחלת הדרך אל הקמת הגינה האידילית שלכם.

סוגי גינות

גינה ים תיכונית – גינה המתאימה לאקלים הארצישראלי, משלבת צמחיה מקומית או אופיינית לאקלים הים תיכוני. מאפיינים בולטים של גינה בסגנון ים תיכוני כוללים שימוש במסלעות ואבני מדרך, שתילת הצמחייה טבעית, פראית ובגוונים ירוק ופריחה אדומה וסגולה. לצד אלו יעשה שימוש בעצי פרי מקומיים.

גינה בסגנון אקזוטי – טרופי – גן בעיצוב טרופי משלב צמחיה עשירה "וצפופה" שתניק מראה עם נוכחות בעיצוב ססגוני ועשיר בצבעים. הגינה הטרופית מעניקה תחושת חופש וישולבו בה אלמנטים של מים ואזורי ישיבה לצידם. בין אזורי הגינה נראה מסלעות ואבני מדרך שיקנו אווירת טבע עם נוף כמו נלקח מחופשה.

גינת ירק – גינת תבלינים – גינת ירק היא גינה שמוקדשים אזורים בגינה לגידול צמחי תבלין, עצי פרי וירק. הקמת גינה מסוג זה מתאימה לכל מי שרוצה את להנות מתצורת הטבע הטרייה לשימוש ביתי. גינה זו מטבעה נועדה לטיפוח ומעורבות בגידול של בני הבית.

גינה מעוצבת בהתאמה אישית – ישנם עוד סגנונות רבים לעיצוב גינות כמו גינה אנגלית או יפנית, אנו נדע להתאים כל סגנון אשר יחבר. אם יש לך סגנון אחר במחשבה או שיש צורך להתאים בין עיצוב הבית לעיצוב הגינה אנו נוכל להתאים להקים גינה מותאמת אישית בסגנון העיצוב תוך שילוב אלמנטים שחשובים לכם.

תכנון לפני הקמת הגינה

בשלב זה אנו ניצור עבורכם שרטוט לחלוקת השטחים בגינה בהתאם לרעיונות שעלו בפגישת ההיכרות. בגלים גנים ניתנת גם האפשרות לקבל הדמיה ממוחשבת כיצד תראה הגינה לפרטי פרטים. בשלב התכנון תקבלו תוכנית בה תוכלו לראות במבט על את חלוקת השטחים כמו מיקום הבריכה, פינות ישיבה, פינת אוכל, שבילי הגינה וכמובן אזורי הצמחייה. אנו נתייחס לפני השטח הקיימים ונבחן כיצד לתעל את פני השטח ונציב פתרונות יצירתיים.

הקמת גינות פרטיות וגינות ציבוריות עם גלים גנים

אנחנו בחברת "גלים גנים" תכנון נוף, מתמחים ומנוסים בתכנון והקמת גינות, פיתוח גינות ועיצוב ואנו נלווה לכל לקוח ונדאג לממש עבורו את הגינה שלה חיכה כל חייו. גם לאחר בניית הגינה והקמתה נדאג להעניק או לתאם שירותי גינון שתפקידם לטפח ולשמר את הגינה שיצרתנו יחד. אנחנו ב "גלים גנים" נותנים שירותי הקמת גינות בצפון, במרכז ובדרום הארץ. כחברה ותיקה ומנוסה מאוד, אנחנו עבדנו ומכירים את כל אזורי האקלים וסוגי האדמה והטופוגרפיה בארץ ולכן יכולים ליצור גנים מרהיבים המותאמים בדיוק לסגנון החיים של הלקוחות שלנו.

נגישות