הקמת גינה

גלים גנים פועלת מזה 4 דורות בתחום הקמה, תכנון ועיצוב גינות. אנו מעניקים שירות הקמת גינות בבתים פרטיים והן גינות ציבוריות. צוות המשרד שלנו נותן מעטפת שלמה החל משלב התכנון והעיצוב, דרך ההקמה ופיקוח התהליך.

הקמת גינה בבתים פרטיים

הקמת גינה מעוצבת בחצר הפרטית מצריכה תכנון מקדים כדי שתוכלו ליהנות מגינה ירוקה שתנעים לכם שעות ארוכות ביום ותשדרג את איכות החיים שלכם. כאן בגלים גנים אנו מציעים שירות למי שמתכנן להיעזר באנשי מקצוע לצורך הקמת גינה פרטית. אנו מתמחים בתחום הקמת גינות ועיצוב גינות בבתים פרטיים מכל סוג: הקמת גינות גג, גינה בסגנון ים תיכוני, גינה אורבנית מודרנית, גינה בסגנון יפני, אנגלי וכו'. מוזמנים גם לטייל בין גינות המוצגות באתר ותוכלו להתרשם ממגוון סוגי גינות שאנו מעצבים, כדי לקבל השראה עבור הגינה שמתאימה לכם.

פרויקטים: הקמת גינות מעוצבות

הקמת גינה עם בריכה

בגלים גנים נדע להפוך מחשבה למציאות בין אם זו בריכת נוי, בריכת דגים ומגוון סגנונות מודרניים של בריכות שחייה. ברשותנו הידע והניסיון בהקמת גינות עם בריכה וכל השלבים הביצועיים והן הרישויים הנדרשים לכך.

הקמת גינות ציבורית

הקמת גינות ציבורית או בשטחים פרטיים רחבים כמו אזורי מסחר, מלונות, בנייני מגורים ועוד מצריכה תכנון של אדריכל נוף ותכנון שדורש התממשקות וסנכרון בין גורמים רבים והתחשבות בנושאי תשתיות, רישוי, סביבה ואקולוגיה. הצוותים שלנו יעמידו תוכניות תוך התחשבות ועבודה משותפת עם כל הגורמים.

הקמת גינות בבתים פרטיים וגינות ציבוריות עם גלים גנים

אנחנו בחברת "גלים גנים" תכנון נוף, מתמחים ומנוסים בתכנון והקמת גינות, נתלווה לכל לקוח ונדאג לממש עבורו את הגינה שלה חיכה כל חייו. גם לאחר בניית הגינה והקמתה נדאג להעניק או לתאם שירותי גינון שתפקידם לטפח ולשמר את הגינה שיצרתנו יחד. אנחנו ב "גלים גנים" נותנים שירותי הקמת גינות בצפון, במרכז ובדרום הארץ. כחברה ותיקה ומנוסה מאוד, אנחנו עבדנו ומכירים את כל אזורי האקלים וסוגי האדמה והטופוגרפיה בארץ ולכן יכולים ליצור גנים מרהיבים המותאמים בדיוק לסגנון החיים של הלקוחות שלנו.

נגישות