אודות

משפחת תמרי - דוד, ברק וענת בעלי גלים גנים

גלים גנים הוא עסק שנולד מתוך ידע מקצועי רב והמשכיות של דורות של אדריכלי נוף. אנחנו מנסים לבנות ללקוחותינו עולם פרטי ומופלא, המשלב את דרישות הלקוח והידע המקצועי שלנו בתחום עיצוב גינות.
גלים גנים היא דוד, ברק וענת תמרי. דוד וברק הם אב ובנו שאדריכלות נוף היא דרך חיים עבורם. ברק תמרי הינו הנדסאי אדריכלות נוף ומקים העסק, בעל נסיון רב בתכנון וביצוע גנים, בחומרים ובצמחיה, דור שלישי למקצוע. דוד תמרי הינו אדריכל נוף עם נסיון רב בתכנון וניהול פרויקטים כולל פרויקטים ציבוריים גדולים. ענת תמרי בעלת 4 שנות לימוד אדריכלות בנין, ותואר בעיצוב תעשייתי מהמכון הטכנולוגי בחולון, עוסקת בעיצוב ותכנון נוף כבר יותר מ-25 שנים. ביחד אנחנו מתכננים פרויקטים וגנים מופלאים ומיוחדים, נכונים מבחינה פונקציונלית ומקצועית, אשר מסבים ללקוחות אושר רב.

משרד אדריכלות הנוף גלים גנים מורכב מסטודיו לתכנון ומצוות ביצוע. אנחנו מלווים את הלקוחות בכל תהליך בניית הגינה ולרוב מבצעים את הפרויקטים בעצמנו בעזרת צוות המורכב מאנשי מקצוע שעובדים אתנו שנים רבות. כל לקוחותינו יעידו על עבודה יעילה ומקצועית בשילוב יחסי אנוש מעולים, יחס חם והרבה אהבה למקצוע.

בתמונה למטה – דוד תמרי עם אבא שלו בגינה שיצרו בשנת 1939

דוד תמרי אדריכל הנוף עם אביו בשנת 1939

תמונות נוספות משנת  1939 – יצירת גן החלמה ברמת גן

נגישות