בריכה מפוארת וגדולה בחצר בית

 

עיצוב גינה במראה יוקרתי

"יוקרה" היא בעיני המתבונן, יש אנשים שעבורם גינה יוקרתית זוהי גינה פשוטה ומינימליסטית, עם אלמנטים מוקפדים כגון בריכת שחיה או בריכת נוי, מרחבי דשא ועצים בוגרים מאוד. יש אנשים שעבורם גינה יוקרתית היא גינה עמוסת אלמנטים וצמחיה, גינה שמשדרת שפע וחיים טובים. עיצוב גינות עם מראה יוקרתי מתחיל במחשבה תחילה, בגלים גלים עיצוב גינות יוקרתיות עובד צוות שלם ומקצועי אשר כל אחד מתמחה בשלבים הנדרשים לתכנון, ניהול וביצוע הפרויקט. לקוחות אשר מבקשים לעצמם גינה מוקפדת ומרהיבה, אשר ניכר תשומת לב לכל פרט קטן כגדול ימצאו שהגיעו למקום הנכון.

שלב תכנון גינות יוקרה

ראשית אנו מתחילים בהכרות ותאום ציפיות, חשוב לנו להבין לעומק מה חשוב לכם, באיזה סגנון תרצו את הגינה ואילו אלמנטים ופינות תרצו לשלב בה. בהתאם לבקשת הלקוח אנו נכין הגשה מוקפדת שמסבירה את התכנון – תוכניות רעיוניות צבעוניות, הדמיה ממוחשבת וכדומה, כך תראו את החזון שלכם הופך למציאות.  בנוסף בגלים גנים תקבלו תוכניות אשר על עיצובן אמון הנדסאי נוף וגם אדריכל נוף

תכנון, הקמה ועיצוב גינות יוקרה

שלב הקמת גינות יוקרתיות

לאחר שסגרנו את שלב תכנון והעיצוב הגיע עת הביצוע, בגלים גנים צוות גינון מקצועי המפקיד על גימור איכותי ועבודה נקייה. בשלב הראשון אנו מכינים את השטח בהתאם לתכנון ולחלוקה של אזורי הגינה, נבצע עיבוד השטח לתשתיות הנדרשות כמו חשמל, תאורה, מערכת דישון אשר תשמור לאורך זמן על חיי הצמחים והעצים, שבילי הליכה וכן הלאה.

עיצוב גינות יוקרתיות

בהתאם למרחב הקיים לרשותכם ולתנאי השטח אנו נדע לתת מענה, הניסיון העשיר שצברנו לאורך השנים לימד אותנו להתמודד עם אתגרים רבים וניהול פרויקטים מורכבים. עיצוב גינות יוקרתיות לרוב משלב בתוכו אלמנטים רבים כמו פינות ישיבה מהנות, תאורת חוץ, בריכות נוי ובריכות שחיה, מטבח חוץ לאירוח וארוחה משפחתית טובה, מרחבים ופינות לילדים כאשר את אלו עוטפת צמחיה מדהימה לאווירה מושלמת.

עיצוב גינה יוקרתית – למי זה מתאים

למעשה כל אחד שמאחל לעצמו אחת כזו. אנשים בעלי דירות פרטיות שעיצוב הבית קרוב לליבם ולאחר השקעה בבית או בעת בנייתו מחפשים לשלב בין השפה, הסגנון והאופי העיצובי של הבית לזה של החוץ למקסום החוויה וההנאה של השהייה בבית ומחוצה לו. יש לנו התמחות מיוחדת גם כאשר שטח הגינה קטן ואנו נדע להפיק עיצוב גינה מעוררת השראה לא פחות.