המאפיינים של עיצוב גינות בצפון

לצפון ישראל יש המון מה להציע, היצע הרים מרשים, צמחיה ירוקה, ישובים שונים. כל אלה דורשים תכנון נכון המשלב את כל הנתונים האלה למכלול אחד שלם ומושלם. עבודתנו מתבצעת על ידי שימוש בטכנולוגיות המתחשבות בסביבה ובחסכון במים, במיוחד בישראל החמה והיבשה, שיקולים שצריך לקחת בחשבון תמיד בנושא עיצוב גינות.

תהליך העבודה על עיצוב גינות בצפון

אנו עובדים אל מול הלקוח בשקיפות מלאה כאשר אדריכל נוף מלווה את תהליך עיצוב גינה מתחילת התהליך בשלב התכנון ועד הקמת הגינה. אנו מבצעים עיצוב גינות בבתים פרטיים, עיצוב גינות קטנות, עיצוב לפרויקטים ציבוריים ועיצוב גינות גג תוך השמת דגש על הפרטים הקטנים המאפיינים את האקלים של מיקום הגינה, גודלה ורצונות הלקוח. ביכולתנו לעצב גינות בסגנונות שונים עם בריכות נוי, תאורות גן ושימוש בחיסכון מים ואנרגיה. תהליך העבודה כולל פגישה עם הלקוח בשטח והבנת הרצונות והדרישות שלו לגבי הגינה העתידית, הגשת סקיצה ראשונית של עיצוב הגינה ועל בסיס הסקיצה והשינויים שהלקוח דורש – הגשת תכניות עבודה, צמחיה וכו'. אנחנו לרוב גם מבצעים פיזית את התכנון שלנו, ולמעשה עסק זה, גלים גנים,  נותן שירות של עיצוב וביצוע הגינה שלכם מא' עד ת'.

עיצוב גינות בצפון עם שילוב של אדריכלות נוף

אדריכלות נוף דורשת התייחסות לנושאים שונים כגון אקלים קר יותר מאשר רוב הארץ, גבהי שטח שונים, שימוש בצמחיה ארץ ישראלית מגוון מיוחדת שהתברכנו בה. מוזמנים להיכנס ולהתרשם מהפרויקטים שלנו שנעשו על ידינו במרוצת השנים.

אזורים נוספים בהם אנו נותנים שירות :

לקריאה נוספת: