עיצוב גינות גדולות

עיצוב גינות גדולות עם אדריכל נוף

במסגרת עבודתנו אנחנו מספקים שירותי תכנון לגינות בכל מיני גדלים. חלק מהעבודה שלנו מערבת אדריכלות נוף לגינות גדולות בנות כמה דונמים. תכנון שטח גדול שונה לחלוטין מתכנון גינה קטנה יותר, יש הרבה יותר גורמים שצריך לקחת בחשבון, יותר עבודה על גישה לבית ושבילים, תכנון גבהים נכון, תכנון מפורט של ניקוזים, וכמובן גם תכנית ההשקיה והצמחייה מסובכות ומורכבות יותר מאשר בגן קטן. כשאנחנו ניגשים לעבודה גדולה, אדריכלות נוף לגינות גדולות , אנחנו עובדים בצורה צמודה לאדריכל הבית ולכל הגורמים המעורבים בתכנון וביצוע הבית וסביבתו. כל אדריכל נוף יודע שהתכנון נעשה בשלבים, אדריכלות נוף לגינות גדולות יערב לעתים קרובות הגשת תכניות ראשוניות לאישור הלקוח ואז המתנה ארוכה עד שהבית מקבל אישורים. רק לאחר מכן אדריכל הנוף מתחיל לעבוד על תכניות מפורטות ולהגישן, וגם כאן תתכן המתנה של חודשים רבים עד להגשת תכניות סופיות ופיקוח על העבודה בשטח.

עיצוב נוף לגינות גדולות – פרטיות וציבוריות

העבודה של האדריכל הנוף משתנה בהתאם למהות הפרויקט – אם מדובר באדריכלות נוף אשר נועדה להקמת גינות גדולות פרטיות אז העבודה היא מול הלקוח, אדריכל הבניין והמפקח, ואילו כאשר מדובר בפרויקטים ציבוריים מהות העבודה משתנה בהתאם. בפרויקט ציבורי על אדריכל הנוף להציג את עבודתו מול קבוצה גדולה יותר של אנשים אשר אחראים על אישור וביצוע התכניות. לכן כאשר אנחנו ניגשים לעבודת אדריכלות נוף לגינות גדולות אנחנו מגיעים מוכנים לפרויקט בקנה מידה גדול שיכול לקחת זמן רב ושעות תכנון מרובות.

גלים גנים – עיצוב נוף , עיצוב גינות ואדריכלות נוף

גלים גנים מספקים שירותי תכנון נוף ואדריכלות נוף בכל איזור המרכז וצפונה. אנחנו מלווים את היווצרות הגינה משלבי התכנון הראשונים ועד לשתילת השתיל האחרון. אנחנו כאן כדי לתכנן, לייעץ, לבצע ולבנות – הכל מתוך ידע ונסיון רב, ואהבה למקצוע. עיצוב נוף מתחיל בסקירת השטח, פגישה עם הלקוח ודרישותיו, בניית פרוגרמה לתכנון – בריף תכנוני – וסקיצות ראשוניות לאישור הלקוח, לעתים גם הדמיות במקרה הצורך . לאחר מכן אנחנו יוצרים את התכניות המפורטות, הצעת מחיר לביצוע או מכרז, ויוצאים לדרך הבניה הפיזית של הגן. כאן אנחנו מספקים את כל השירותים, יציקות, ביצוע ניקוזים נכונים וחכמים שימנעו נזקים בעתיד, בניית מסלעות, קירות תמך, הנחת סלעים ואבני מדרך, ביצוע דקים , פרגולות, פינות ישיבה, מדשאות – כל מה שכלול בתכנית עיצוב נוף שתכננו עבור הגן הספציפי. אנחנו מלווים את הלקוח עד למשתלה לבחירה משותפת של הצמחים והעצים בגינה, ובונים תכנית צמחיה מפורטת ונכונה לגן ולנוף הספציפי שבו מדובר.

עיצוב נוף ותכנון

עבורנו עיצוב  ותכנון נוף , עיצוב גן, עיצוב גינות, תכנון פרויקט ציבורי – זוהי זכות והנאה. הפן הכלכלי הוא לא העיקר כאן, אלא הרצון להגיע לפרויקט טוב, שלם ומוצלח אשר ישתלב עם שאר הפרויקטים הקודמים שלנו, שמסבים הנאה לא רק ללקוח אלא גם גאווה מקצועית בשבילנו. זוהי בשבילנו אדריכלות נוף במיטבה.

נגישות