אדריכלות נוף לגינות גדולות

אדריכלות נוף לגינות גדולות

במסגרת עבודתנו אנחנו מספקים שירותי תכנון לגינות בכל מני גדלים. חלק מהעבודה שלנו מערבת אדריכלות נוף לגינות גדולות בנות כמה דונמים. תכנון שטח גדול שונה לחלוטין מתכנון גינה קטנה יותר, יש הרבה יותר גורמים שצריך לקחת בחשבון, יותר עבודה על גישה לבית ושבילים, תכנון גבהים נכון, תכנון מפורט של ניקוזים, וכמובן גם תכנית ההשקיה והצמחיה מסובכות ומורכבות יותר מאשר בגן קטן. כשאנחנו ניגשים לעבודה גדולה, אדריכלות נוף לגינות גדולות , אנחנו עובדים בצורה צמודה לאדריכל הבית ולכל הגורמים המעורבים בתכנון וביצוע הבית וסביבתו. כל אדריכל נוף יודע שהתכנון נעשה בשלבים, אדריכלות נוף לגינות גדולות יערב לעתים קרובות הגשת תכניות ראשוניות לאישור הלקוח ואז המתנה ארוכה עד שהבית מקבל אישורים. רק לאחר מכן אדריכל הנוף מתחיל לעבוד על תכניות מפורטות ולהגישן, וגם כאן תתכן המתנה של חודשים רבים עד להגשת תכניות סופיות ופיקוח על העבודה בשטח.

אדריכלות נוף לגינות גדולות – פרטיות וציבוריות

העבודה של האדריכל משתנה בהתאם למהות הפרויקט – אם מדובר באדריכלות נוף לגינות גדולות פרטיות אז העבודה היא מול הלקוח, אדריכל הבנין והמפקח, ואילו כאשר מדובר בפרויקטים ציבוריים מהות העבודה משתנה בהתאם. בפרויקט ציבורי על אדריכל הנוף להציג את עבודתו מול קבוצה גדולה יותר של אנשים אשר אחראים על אישור וביצוע התכניות.

לכן כאשר אנחנו ניגשים לעבודת אדריכלות נוף לגינות גדולות אנחנו מגיעים מוכנים לפרויקט בקנה מידה גדול שיכול לקחת זמן רב ושעות תכנון מרובות.