עיצוב גינות בשרון

במשך עשרות שנים חברת גלים גנים עוסקת בעיצוב גינות בסגנון יוקרתי בארץ בכלל ובשרון בפרט. הגינות המעוצבות שלנו מתוכננות על ידי אדריכל נוף והנדסאי נוף המתייחסים לכל המרכיבים של הגינה והסביבה בה היא ממוקמת. בזמן תכנון הגינה, אדריכלות נוף באה לידי ביטוי מבחינת תשתיות, פיתוח שטח חכם, ניקוזים וצמחיה מתאימה ואף הקמת בריכות נוי ושחייה. עבודתנו נעשית בצמוד לבקשות הלקוח ואדריכל הנוף מלווה את הפרויקט מתחילתו ועד למוצר המוגמר.

עיצוב גינה באבן יהודה - אזור השרון

תכנון גינות

עיצוב גינות באופן כללי ועיצוב גינות בשרון בפרט מתאפיין עבורנו בחקר קפדני של דרישות וצרכי הלקוח בשילוב עם תנאי השטח, האקלים, סגנון עיצוב הבית וכדומה. רק לאחר עבודת מחקר מקיפה, פגישה עם הלקוח, סיור בשטח, קשר ישיר עם אדריכל הבית ועיון בתוכניות הבית, ניתן להתחיל לחשוב על עיצוב הגינה ועל דרך התכנון הכי נכונה עבור הפרויקט הספציפי שאנחנו עומדים מולו. תכנון גינות בשרון מתאפיין לרוב בתכנון גינות בגודל בינוני וקטן בשטח עירוני, שכן השרון הוא איזור צפוף מאוד בבניה, לעתים רחוקות יותר ישנם פרויקטים פרטיים ששטח התכנון גדול יחסית. בשני המקרים תהליך העבודה דומה ומתחיל בפגישה ראשונית ותיאום ציפיות בינינו לבין הלקוח, משם עבודת התכנון מתקדמת לתכנון רעיוני לאישור ראשוני על ידי הלקוח – לעתים בשילוב עם ייעוץ אדריכל הבית – ולאחריו תוכניות מדויקות ומפורטות המבטיחות ביצוע מושלם של הפרויקט כפי שאנחנו רוצים שיהיה.

הקמת גינות

לאחר תכנון מדויק של הפרויקט אנחנו לרוב גם ממשיכים בביצועו, זאת על ידי צוות עבודה מיומן שעובד איתנו שנים רבות. השילוב בין הגוף המתכנן לגוף המבצע הינו סימביוזה מרתקת ונכונה המבטיחה עבור הלקוח שלנו ביצוע מושלם וטיפול מהיר ונכון בכל שינוי, בעיה או אתגר המתעוררים בעת ביצוע פרויקטים. מכיוון שאנחנו מטפלים בכל הנושאים הקשורים לחוץ כגון: דקים, פרגולות, ניקוזים, ריצופים, השקיה, דשא וצמחיה, אנחנו זמינים בשטח לפתרון בעיות שמתעוררות מבלי לעבור תהליך מתיש של התייעצות עם המתכנן, תיאום ביקורו בשטח, מציאת פתרון והעברת הבעיה חזרה לצוות המבצע.  עיצוב גינות בשרון ובכל הארץ היא המומחיות שלנו כבר שנים רבות אך יותר מכל, זוהי עבורנו עבודה מהנה ומספקת מבחינה מקצועית.

מפל בבריכת נוי בהרצליה כחלק מעיצוב הגינה

השירות שלנו לעיצוב גינה בשרון

דוד וברק תמרי מעצבים גינות באזור השרון כבר עשרות שנים. דוד תמרי, אדריכל נוף ותיק ומנוסה ובנו ברק תמרי, הנדסאי נוף, מעצבים גינות מופלאות. ברק הוא דור שלישי באדריכלות נוף, מתכנן ומבצע גינות מתוך ידע עמוק ואהבה גדולה למקצוע. יחד עם אביו הוא מתכנן גינות מרהיבות, מתוכננות נכון ובמקצועיות רבה. גינות שמסבות עונג רב לאנשים השוהים בהן. כשמדובר על עיצוב גינה, או עיצוב גינות בשרון בפרט, מתכנן טוב עושה את כל ההבדל בין גן שומם, חסר חיים ומשעמם, לגן חי, שנהנים לשהות בו, גן שהוא חלק מהבית ומחיי המשפחה.

לקריאה נוספת – אדריכל נוף בשרון, אדריכלות נוף ברמת השרון.

פרויקטים: גינות מעוצבות באזור השרון

גינה גג ברמת השרון

עיצוב גינת גג ברמת השרון

גינה בהוד השרון

עיצוב גינה ברמת השרון

גינה במכמורת

עיצוב גינה במכמורת

גינה בכפר שמריהו

עיצוב גינה בכפר שמריהו - אזור השרון

גינה אקזוטית בכפר שמריהו

עיצוב גינה פרטית באזור השרון שתוכננה על ידי אדריכל נוף

גינה בהרצליה פיתוח

עיצוב גינה בהרצליה פיתוח

אזורים נוספים בהם אנו עובדים: