עיצוב גינות בצפון

אדריכל נוף בחוף הכרמל והסביבה

גלים גנים מספקת שירותי אדריכלות נוף ועיצוב גינות גם באיזור חוף הכרמל והסביבה. הצוות המתכנן מורכב מאדריכל הנוף הותיק דוד תמרי, בנו הנדסאי הנוף ומקים העסק, ברק תמרי, ומשרד עם צוות עובדים מיומן בתחום התכנון וההדמיות. קרא אדריכל נוף בחוף הכרמל צריך לתת מבחר פתרונות למגוון של גינות, חלקן קרובות לים עם כל המשתמע מכך מבחינת הצמחייה שיכולה לגדול בסביבה זאת, חלקן במיקומים גבוהים וצופות לנוף ולכן אדריכל נוף טוב יידע לתת פתרון לצמחיה מתאימה תוך הקפדה על שמירת המבט לנוף ולא לחסום אותו בצמחיה שלא מתאימה בגובה.

אדריכל נוף בחוף הכרמל – גלים גנים נותנת פתרון תכנוני, תכניות גבהים, תכניות צמחיה, תכניות השקיה, תאורת גן, והדמיות גינה אם יש צורך, וגם ביצוע הגינה על ידי צוות העובדים הוותיק והמצוין שלנו.

אדריכל נוף בחוף הכרמל ופתרונות לשטחים משופעים

לעתים קרובות מה שעומד מול אדריכל נוף בחוף הכרמל הוא מתן פתרונות עבור שטחים עם טופוגרפיה מסובכת. חלק מן הישובים בחוף הכרמל כגון זיכרון יעקב, כרם מהר"ל, חיפה וכו', מתאפיינים בהרבה שטחים משופעים מאוד, ענין שדורש ניסיון ותשומת לב רבה מצד המתכנן. קירות תמך, מדרגות, פינות ישיבה בגבהים שונים, תכנון ניקוזים נכון כדי למנוע הצפה – כל אלו דורשים תכנון מוקפד ומקצועי. אדריכל נוף עיצוב גינות בחוף הכרמל צריך לדעת לתת פתרונות שכאלה, ואנחנו בגלים גנים ביצענו עבודות רבות שלוקחות בחשבון את הנתונים הנ"ל.

למידע נוסף > עיצוב גינות בצפון