אבני מדרך בחיתוך 40/40

גלים גנים מספקים שירותי עיצוב גינות בחיפה, באזור הצפון ומרכז הארץ. הסטודיו שלנו ממוקם בזיכרון יעקב אך הצוותים שלנו מתפזרים יום יום לעבודה ופגישות בכל אזור הצפון והמרכז. גלים גנים הוא סטודיו שעוסק גם בתכנון וגם בביצוע פרויקטים שאנחנו מתכננים, אנחנו מספקים שירותי עיצוב גינות בליווי אדריכל נוף לבתים פרטיים ולפרויקטים ציבוריים. אנחנו עוסקים בעיצוב גינות פרטיות וגם בפרויקטים ציבוריים, כאשר עיצוב גינות בחיפה והסביבה הפך להיות חלק מרכזי מהעבודה שלנו, במקביל לעבודה במרכז. בגלים גנים יש צוות מתכנן וצוות ביצוע, שניהם ברמה גבוהה מאוד ועם ניסיון רב בתכנון וביצוע פרויקטים. אנחנו עוסקים כבר 20 שנים בעבודות תכנון, עיצוב גינות בחיפה ועיצוב גינות פרטיות ברוב אזורי הארץ.

עיצוב גינות בחיפה כאתגר טופוגרפי

לעתים עבודות כמו עיצוב גינות בחיפה , עיצוב גינות בזכרון יעקב ושאר הישובים הבנויים בשיפועים גדולים,  מתאפיינות בהבדלי גבהים גדולים בתוך השטח. אחד המאפיינים של הרבה מגרשים בחיפה הינו הבדל הגבהים בתוך המגרש. כאן יש לנו הזדמנות לתכנן פרויקט מעניין, במפלסים, לחפש את הפתרונות הנכונים ביותר עבור שטח משופע, אם זה חלוקה לכמה מפלסים עיקריים ישרים, הרבה פעמים יש צורך במסלעות, חישובי טופוגרפיה וגבהים מורכבים, עבודות פיתוח נרחבות יחסית או שימוש במדרונים או טרסות. פן נוסף בנושא עיצוב גינות בחיפה הוא הנוף, בגלל הבדלי הגבהים יש מהרבה שטחים בחיפה נוף נפלא לים או לחלקים אחרים של העיר, וכאן המטרה שלנו בנוסף לעיצוב טופוגרפי נכון, היא לשמר את הנוף ולא להסתיר אותו על ידי צמחיה גבוהה מדי, כלומר שתכנון צמחיה נכון חשוב מאוד.

בגלים גנים יש לנו את הידע והנסיון לתכנן ולבצע עבודות כאלה, מסובכות מבחינת גבהים וטופוגרפיה. עיצוב גינה בחיפה המורכבת מכמה מפלסים יכול להיות עיצוב מעניין אף יותר מאשר גינה במפלס פחות או יותר קבוע. זו ההזדמנות ליצור פינות מעניינות, ירידה בשבילי אבני מדרך, טרסות, רחבות ישיבה "תלויות" ועוד.

מלבד הנושאים הנ"ל , גלים גנים  נותנים מענה לכל היבט תכנוני נוסף של עיצוב גינות בחיפה ובמרכז.

עיצוב גינות בחיפה בהתייחסות למיקום וכיוון

עיצוב גינות בחיפה מבחינת המיקום היחסי בתוך העיר – כאשר נתכנן גן בחיפה ניקח בחשבון את המרחק מהים ואת מיקום המגרש יחסית לים. אין דין גן קרוב לים או בצד שטוף הרוחות שפונה לים, כדין גן במקום מוגן ופנימי יותר בתוך חיפה. כאן צריך לקחת בחשבון בזמן תכנון הצמחייה את עמידות העצים והצמחים למליחות האוויר ולרוחות. כמו כן,  עיצוב גינות בחיפה עם נוף מרהיב לים יהיה שונה לגמרי מעיצוב גינות הנחבאות בין בניינים אחרים וללא נוף מיוחד. במקרה השני, נשתדל ליצור מרחב אינטימי ונעים , מיקרואקלים המתחבא מעיני השכנים וגם מסתיר אותם. במקרה של נוף, הגן יהיה פתוח יותר, משלב את הנוף בעיצוב הכללי, מתחשב בתחום הצמחייה כך שעצים לא יסתירו את הנוף.

לצפייה בפרויקטים שלנו לחצו כאן

אולי יעניין אותך גם: